PAR LIGHTUP

LightUp uzņēmuma ideja radās 2015. gadā ar priekšstatu par sadarbības modeli starp klientu un dizaineri “ideālajā pasaulē”. Mēs no pašiem sākumiem realizējam stratēģiju, kuras galvenās prioritātes ir cieša saikne ar klientu, dizaineriem un ražotājiem. Vissvarīgāk mums ir nodrošināt veidu, kā visām telpu labiekārtošanā iesaistītajām pusēm maksimāli sadarboties, parūpējoties par lielisku interjera dizainu un klientu vēlmju īstenošanu. 

Lielu lomu veltam dažādām darbībām, kas vērstas uz produktivitātes un kvalitātes uzlabošanu, tādējādi nodrošinot teicamu servisu un sniedzot klientiem atgriešanās vērtu pieredzi.
Šobrīd LightUp klientu lokā ir vadošie Latvijas restorāni, bāri un kafejnīcas, kā arī korporatīvās telpas-biroji un citas telpas.

Lightup uzņēmuma nākotnes vīzija

Kā galveno prioritāti turpmākai attīstībai esam izvirzījuši LightUp pozīciju nostabilizēšanu Latvijas tirgū, un kļūšanu par vadošu industrijas spēlētāju Baltijas valstīs. Mūsdienās laiks paliek arvien dārgāks, un klientam jābūt pieejamam visaptverošam un kvalitatīvam servisam vienuviet.  

Galvenā uzņēmuma pamatvērtība ir sadarbība ar uzticamiem ražotājiem un pieredzējušiem dizaineriem

MŪSU INSTAGRAM

Atbildēsim uz jebkuru jūsu jautājumu

Mūsu ofiss atrodas:

Pildas ielā 16b, Rīgā. (Iepriekš zvanīt)

Scroll to Top